Чи можна їсти гостра їжа під час вагітності?

р

Хоча гостра їжа не зашкодить ваше розвиток плода під час вагітності, вони можуть вплинути на вас. Хоча багато вагітних жінок можуть терпіти гостру їжу без проблем, інші відчувають печію і проблеми з травленням. Пряні страви можуть також погіршити токсикоз у матерів, які не в змозі переварити деякі спеції. Вживайте різноманітні харчові продукти, як частина збалансованої дієти під час вагітності, щоб переконатися, що ви і ваша дитина отримати необхідні поживні речовини.

Безпечний для дитини

Медичні експерти згодні з тим, що пряні продукти безпечні для вживання під час вагітності. Гостра їжа не зашкодить ваш зростаючий дитина і може навіть допомогти дитині розвинути смак для деяких спецій пізніше в житті. Хоча більшість пряні страви безпечні, щоб поїсти під час вагітності, уникати страв, які містять недоварені м’ясо, домашня птиця або морепродукти; непастеризоване молочні продукти; і риба з високими слідами ртуті, в тому числі риби-меч, акули і скумбрій. Якщо ви їсте не, попросіть офіціанта страви, щоб забезпечити ваше блюдо не включає в себе такі продукти, які, як відомо, викликають вроджені дефекти.

Ранкова хвороба

Багато вагітні жінки відчувають форму ранкової нудоти протягом перших кількох місяців вагітності. Ранкова нудота складається нудоту, розлад шлунка або блювоти через зміни рівня гормонів. Деякі смаки і запахи можуть викликати нудоту, яка може зробити це важко або навіть неможливо з’їсти або запахли пряні продукти, які ви раніше користувалися. Це може допомогти уникнути цих продуктів протягом першого триместру, тому що пряні страви можуть погіршитися токсикозом. Багато жінок бачать поліпшення ранкової нудоти і повернутися до своєї звичайної дієти після першого триместру вагітності.

печія

Хоча гостра їжа безпечна для їжі під час вагітності, вам слід уникати, якщо ви відчуваєте печію або інші проблеми травлення. Гостра їжа, більш імовірно, щоб викликати печію і кислотний рефлюкс, дві загальні проблеми протягом наступних місяців вагітності. Якщо ви хочете їсти гостру їжу, з’єднати їх зі склянкою молока, щоб допомогти зменшити печію. Столова ложка меду також може допомогти запобігти печію після їжі гострого блюда.

міркування

Хоча ви, можливо, чули, що пряні продукти допомагають викликати робочу силу, ніяких медичних доказів не підтримує цю вимогу. Вживання гострої їжі, як ви готуєтеся до праці, однак, не шкодитиме вашій дитині в будь-якому випадку. Майте на увазі, що ви можете відчувати печію або інші проблеми з травленням. Деякі вагітні жінки мають проблеми з гострою їжею під час вагітності, в той час як інші їдять його без проблем на всіх. Якщо ви не знаєте про вплив гострої їжі на вашому тілі, спробуйте його в невеликих кількостях перед їжею всій пряної їжі.

Сьюзан Кондон, консультант з лактації, завжди задавався питанням, що догляд матері їдять в таких країнах, як Таїланд, Індія, Мексика і Китай, а також в інших місцях, де гарячі і пряні продукти є загальними. Я підозрюю, що вони як і раніше є ті ж продукти, які вони їли до вагітності без зайвого шуму від їхнього відходу дітей.

Отже, розслабтеся, і є те, що вам подобається. Чудова річ про їжу великої різноманітності продуктів під час годування, що ви, в деякому сенсі, даючи вашій дитині його перше знайомство з смаками твердої їжі. Смак грудного молока постійно змінюється, на відміну від формули, смак той же в кожному годуванні. Ваша дитина може насправді любить сильний аромат вашого грудного молока після того, як ви їсте чесночное блюдо.

Якщо ваша дитина чутливий до їжі, яку Ви їсте (гострий чи ні), ви будете знати, тому що він буде метушливим після годування, плакати невтішно, спати дуже мало і прокидаюся раптово, і, здається, незручно. Ви можете навіть не помітити шкірну реакцію, задишку, затори, або зелені, mucusy стілець, які можуть вказувати на інший тип харчової алергії – наприклад, для молочних продуктів, пшениці, кукурудзи або цитрусових в вашому раціоні і не обов’язково до гострої їжі.

зберегти