Чи може 47-річна жінка завагітніти, природно?

Дуже поширений питання пери жінок є вони чи ні до сих пір в стані завагітніти, і це розслідування може виходити від однієї з двох проблем. Деякі жінки в перименопаузі діапазону можуть як і раніше хочуть, щоб завагітніти, або створити сім’ю або додати до вже існуючого, і шукають інформацію, щоб допомогти з цим рішенням. З іншого боку, багато сексуально активні жінки не мають ніякого подальшого інтересу до зачаття, і контрацепція повинна ще бути розглянута. Вік припинення менструації або менопаузи, може варіюватися від середини тридцятих до кінця п’ятдесятих років. Перименопауза періоду визначаються як кілька років до менопаузи, коли перші симптоми з’являються, і він також має велике зміна. Наступне обговорення передбачає, що середній вік, щоб зупинити менструацію становить 50-51 років; з 45 до 50 років є Періменопауза часу. Але потрібно мати на увазі, кожна жінка відрізняється, і існує широкий віковий діапазон, при якому може відбутися ці зміни.

Перименопаузі Жінка шукає інформацію про концепцію, або ухилення від неї, необхідно усвідомити значимість і наслідки змін, які відбулися в її тілі. Жінка починає з великою кількістю яєць в її яєчниках , коли вона сама ще плід.

Яєчники жінок містять більше шести мільйонів яєць приблизно на півдорозі в її розвитку всередині матки її матері (чотири з половиною місяці вагітності). Ці яйця починають розпадатися, або атрофію, навіть якщо вона ще плід, і на той час , коли вона народжується там тільки близько 1:59 мільйонів яєць залишилося в її яєчниках. Яйця продовжують атрофії і на той час , коли вона досягає статевої зрілості , є тільки близько 300 тисяч залишилися. З огляду на , що вона буде овуляція тільки близько 400-500 яєць в протягом свого життя, звичайно , це все ще достатня кількість. Після 35 років цей розпад і атрофія яєць починають прискорюватися, і на той час жінка зупиняє її менструацію, по суті , все її яйця пішли. Але більшого значення для перименопаузи жінки є той факт , що більша частина цих яєць не є життєздатними в протягом декількох останніх років. Тобто, яйце може бути звільнений, але це не може бути запліднена або це закінчиться викиднем з – за проблем хромосомних. Таким чином, фертильність жінки починає значно знижуватися у віці після 35. Спонтанних і успішних вагітностей у віці після 40 років стає менш поширеним, і після того , як вік 45 рідко (але не нуль!).

Жінка шукає природне зачаття в цьому віці виявить , що факти досить вражаючі. У той час як 80% жінок від 40 до 45 років може потенційно зачати з різними методами, цей відсоток різко падає після 45 років середня жінка помічає , що до цього часу її цикл вже менш регулярно. Ця нерівномірність робить передбачення дати овуляції, якщо це взагалі відбувається, набагато складніше. Крім того, яйця мають набагато нижчої якості, і часто не можуть навіть бути запліднені , навіть якщо відпущені. Навіть якщо має місце спонтанного зачаття, є набагато більш високий рівень вроджених вад і викиднів з цими вагітностями. Наприклад, швидкість викидня подвоюється у віці після сорока років. Ці фактори, поряд з більш високою акушерської частотою ускладнень в цьому віці, вимагає, щоб жінка уважно розглянути її варіанти , якщо вона хоче завагітніти в цей період її життя. З іншого боку, багато успіхів було досягнуто в допоміжної репродукції в цьому віці, і з такими методами , як донорськими яйцеклітинами і гормональної маніпуляції матки, концепція та викиднів може бути значно поліпшена. Жінка і її партнер, звичайно , тільки ті , хто в кінцевому рахунку , має право приймати і проводити це рішення.

Так як же жінка визначити , чи може вона ще завагітніти? Багато тонкі гормональні зміни відбуваються в протягом цього перименопаузи переходу , перш ніж вона на самому справі зупиняє її менструацію. Факт (добре чи погано), що вона, ймовірно , продовжить овуляцію іноді, навіть якщо час від часу. І хоча багато хто з яєць можуть бути нежиттєздатними, вона, ймовірно , продовжить випускати деякі хороші. На жаль, це не точний спосіб сказати , які це хороші , а які ні. Таким чином, не питання: «Коли я більше не овуляція?» Для того , щоб зрозуміти деякі з гормональних вимірів , використовуваних для цього визначення він допомагає зрозуміти деякі з основних механізмів репродуктивної системи.

Яєчники виробляють більшу частину жіночих гормонів (естрогенів і прогестерону) і звільнити яйце під час овуляції. Яєчники знаходяться під контролем або стимулюються залози в головному мозку називається гіпофіз. Гіпофіз виробляє фолікулостимулюючого гормону, або ФСГ, який допомагає стимулювати яєчники і овуляцію. Тіло може сказати , коли яєчники сповільнюється або не робити свою роботу, а потім гіпофіз намагається важче зробити роботу яєчників і овуляція. Вона робить це шляхом збільшення виробництва ФСГ в спробі стимулювати яєчники до роботи. Якщо гіпофіз потім виявляє збільшення естрогену в крові, він буде зупинити або сповільнити виробництво ФСГ. Виробництво ФСГА змінюється під час циклу і тісно пов’язаний з овуляцією; якщо яєчник припиняє працювати, гіпофіз починає виробляти високі рівні ФСГ , намагаючись отримати яєчники працювати. Це концепція , що багато людей вважають , важко зрозуміти, чому один гормон (ФСГ) йде вгору , а інші гормони (естроген) йдуть вниз. Це просто гіпофіз намагається отримати яєчники працювати знову, виробляючи високий рівень ФСГ в період менопаузи , коли яєчники припиняють виробляти адекватні рівні естрогенів.

Вимірюючи ці рівні і знаючи , що рівні є критичними, можна потім визначити , коли яєчники більше не овуляція. Це є основою для вимірювання рівня ФСГ в перименопаузи жінки. Коли жінка хоче завагітніти в цей час перименопаузи, часто професіонал охорони здоров’я буде отримувати вимірювання FSH , щоб визначити її шанси завагітніти. Жінка , чий рівень ФСГ вже почали рости має значно менший шанс на зачаття. Час також може бути важливим, щоб його рівень. Наприклад, якщо жінка протизаплідні таблетки, тіло виявить естрогени в її тілі і знизити вироблення ФСГ, думаючи , що яєчник працює відмінно. Таким чином, якщо жінка оральні контрацептиви або заміни гормонів (естрогени), то вона повинна припинити їх в протягом періоду часу для того , щоб отримати точні свідчення ФСГ. Більшість експертів припускають тиждень всіх гормонів, щоб визначити рівень, але деякі нові дослідження припускають , що це може зайняти до двох тижнів , щоб отримати надійне вимірювання.

Якщо рівень ФСГ є нормальним в перименопаузі жінка бажає зачаття, то вона через перший бар’єр і може перейти на інші оцінки в прагненні до зачаття. Але якщо жінка не хоче завагітніти, вона може розслабитися , якщо її рівень ФСГ підвищений? Можливо , це так, і багато експертів припускають , покладаючись повністю на підвищений рівень ФСГ як вказівку припинити використання контрацепції. Тим НЕ менше, є деякі дослідники , які припускають , що також важливо , щоб переконатися в тому , що жінка більше не має менструації. Це рідко, але іноді рівень ФСГ буде коливатися кілька в протягом цього часу. Таким чином, рівень ФСГ може бути підвищений з перервами , але жінка все ще може овуляція спорадично. У цій ситуації жінка необхідно, щоб також визначити , що вона більше не має менструації , щоб бути абсолютно впевненими , що вона не може завагітніти. Таким чином, він приймає поєднання підвищеного рівня ФСГ і відсутність менструацій, щоб бути абсолютно впевнені , що вона не буде випадково завагітніти. Хоча шанси зачаття в кінці цього періоду перименопаузи дуже, дуже низька, вони, ймовірно , не дорівнює нулю , поки вона повністю не зупиняє її менструацію і має підвищений рівень ФСГ більш ніж на 30 до 40 мМО / мл.