Чи можете ви з’їсти устриці під час вагітності?

Під час вагітності, деякі продукти, які є безпечними при нормальних умовах стають шкідливими. Багато вагітні жінки можуть бути стурбовані, додавши певні продукти в свій раціон, чекаючи, і устриці один з них. Але ви можете з’їсти устриці під час вагітності?

Устриці гурман ласощі, і це може бути навіть один з ваших улюблених продуктів, коли-небудь. Але устриці під час вагітності вважається безпечним?

В ході цього етапу вашого життя, ви несете відповідальність за себе і за дитину в утробі. Тому здоровий спосіб життя ще більш важливо в цей час. Таким чином, щоб очистити ваші сумніви щодо споживання устриці тут наш маленький гід для Вас.

переваги устриць

Устриці, як вважають, повинні бути упаковані з великою кількістю поживних речовин, і їх споживання, як вважають, мають багато переваг для здоров’я. Деякі з них є:

  • Устриці з низьким вмістом калорій, що робить їх ідеальним вибором для тих, хто намагається зберегти свою вагу в чеку.
  • Устриці також з низьким вмістом жиру і багаті білком. Насправді, вони є ідеальним пісним джерело білка для додавання в раціон рази в той час.
  • Устриці є відмінним природним джерелом цинку. Тільки 3 унції частина дл, як вважають, містить 67 мг цинку, який є одним з багатьох важливих мінералів, необхідних під час вагітності.
  • Устриці також гарні для вашого серця. Вони містять важливі здорові мінерали, включаючи омега-3 жирних кислот, магнію, калію і вітаміну Е, всі з яких, як вважають, зменшити запалення і знизити ризик серцево-судинних захворювань.

У той час як устриці упаковані багато користей для здоров’я, які можуть бути корисні для вагітних жінок, медичні експерти пропонують обмежити споживання цього морепродукти. Чому?

Чому Обмежити Eating устриці під час вагітності?

Правило великого пальця руки, щоб здійснити для безпечного прийому їжі під час вагітності, щоб уникнути вживання будь-яких тварин, м’ясо, сирі. Під вареному або сире м’ясо, як вважають, містить багато бактерій, які можуть привести до інфекцій, і іноді можуть перетинати ваш плацентарний бар’єр, поставивши вашого зростаючого дитини в небезпеці.

 • Вагітні жінки мають пригнічену імунну систему і устриці (сировина), як вважають, є одним з найбільш поширених причин морепродуктів, пов’язаних з харчовим отруєнням. Сирі устриці під час вагітності, ні в якому разі не є кращим.
 • Під варених устриць може викликати шлунково-кишкові проблеми, а також може призвести до серйозних інфекцій, для плоду, що розвивається. Насправді, це також вважається причиною неврологічних ушкоджень і викидень.
 • Приготовлені устриці, з іншого боку, є багато користі для здоров’я, і ​​може бути помірно корисно вживати під час вагітності.

Як Вживайте устриці під час вагітності?

Дієтологи і фахівці рекомендують споживання устриць в помірних кількостях під час вагітності.

 • Сирі устриці слід уникати будь-яку ціну; Однак, приготовані устриці можна користуватися кожен раз в той час у другому триместрі вагітності.
 • FDA рекомендує обмежити кількість морепродуктів під час вагітності, як багато риб і інших морепродуктів містять токсичні хімічні речовини, які заподіюють шкоду розвивається дитини.
 • Крім того, бажано, щоб уникнути споживання устриць протягом першого і третього триместрів.
 • Переконайтеся, що всі устриці, які ви споживаєте повністю приготовані (бажано під контролем) і мати тверду текстуру.
 • Це також гарна ідея, щоб споживати устриць і будь-які інші морепродукти або тваринні білки в їх свіжому вигляді, а не зберігати їх в холодильнику протягом кількох днів.

Якщо у вас є які-небудь побоювання щодо споживання устриць під час вагітності, відвідайте вашого постачальника охорони здоров’я. Морепродукти можуть також взаємодіяти з деякими ліками, тому, якщо ви приймаєте якісь добавки або ліки, ви можете обговорити це з вашим лікарем.