Чи можете ви з’їсти Раки під час вагітності?

Вагітні жінки, будьте обережні, щоб поїсти рак, але ви можете з’їсти Раки під час вагітності?

 

Раки вміст білка тіла є високим, що становить близько 16% -20% від загального вмісту жиру менше 0,2%, вміст креветки м’яса цинку, йоду, селену та інших мікроелементів більш високих , ніж інші продукти.
Раки мають дуже важливе поживна речовина , що астаксантин, головним чином , в голові креветок креветки на жовтих і червоних креветок речовин. Більшість методів приготування їжі може бути втрачено, тому що астаксантин є потужним антиоксидантом, він також легко окислюється. Раки також можуть бути використані в якості ліків, запобігти мокроту, анти кашель, сприяє миогенной загоєнню ран після операції.

Вагітні жінки можуть їсти раки?
Будьте обережні , щоб поїсти.
Креветки і краби чутливі для вагітних жінок не будуть їсти. Якщо сама жінка креветки і краби чутливість, слід уникати вживання під час вагітності , плід, щоб уникнути збільшення ризику виникнення алергії.

З материнського може їсти раки?
Будьте обережні , щоб поїсти.
Для креветок і крабів , чутливі матерів, не буде їсти, якщо грудне вигодовування, дитина схильна до алергії їжі з морепродуктів.

Немовлята можуть з’їсти раки?
Будьте обережні , щоб поїсти.
Добре не їсти, дитина занадто тонкий кишечник не повністю розроблений, виготовлений в той час не може бути в змозі очистити дуже чистими. Чим частіше більш серйозне забруднення річки раки.