Чи можете ви з’їсти Креветки під час вагітності?

Вагітність викликає ряд змін в організмі, а також у вашому раціоні! Ваші улюблені продукти раптово стають табу, і вам може бути запропоновано тимчасово відмовитися від деяких настільки улюблених бутербродів.

Чи можете ви з’їсти Креветки під час вагітності? Чи не дивуйтеся. Це необхідний крок, який повинен бути прийнятий на кожної вагітної жінки, так як потреба в годину, щоб зробити правильний вибір продуктів харчування, щоб допомогти підтримати зростання вашої дитини.

Якщо ви ще не зробили цього вже, поклав список продуктів, щоб додати і ті, щоб уникнути протягом цих кількох тижнів, і якщо ви застрягли з сумнівами морепродуктів, ось щось, щоб допомогти вам відсортований.

Безпечно Їжте Креветки під час вагітності?

Ви можете захотіти, щоб смакувати ці масла часнику креветку, але чекати … є креветки дійсно безпечні для споживання під час вагітності?

Давайте дамо вам погані новини раніше за всіх. Майже всі види морепродуктів краще уникати під час вагітності. Морепродукти крім бути хорошим джерелом білка жирів і мінералів, які необхідні для нормального росту вашого плоду, вони також приходять упаковані з шкідливими токсинами.

Чому Креветки Щоб уникати під час вагітності?

Забруднення води призвело до збільшення накопичення токсичних хімічних речовин у морській життя, що робить споживання морепродуктів більш проблематичним, ніж раніше.

 • Бажано уникати споживання морепродуктів подають в ресторанах під час вагітності. Так як вони мають більше шансів бути недовареним і не можуть бути отримані в чистому середовищі, як у себе вдома.
 • Якщо ви впевнені, що креветки ви Придбані з безпечного джерела прісної води, ви можете споживати його час від часу після ознайомлення з думкою вашого постачальника медичних послуг.

Ризики поїдання Креветки під час вагітності

Споживаючи креветки, особливо сирі креветки вкрай шкідливо під час вагітності, і, як вважають, пов’язані з цілою низкою ризиків для здоров’я including-

 • Споживаючи сирі креветки можуть становити ризик харчових отруєнь. У сирих морепродуктах, як правило, містять деякі паразити, які можуть завдати шкоди травній системі.
 • Морепродукти містять велику кількість токсичних речовин, таких як ртуть, яка, як вважається, впливає на розвиток нервової системи дитини.
 • Креветки, отримані із забруднених річок і озер, також містять високі рівні поліхлорованих біфенілів, які також можуть становити небезпеку для здоров’я вашої дитини.
 • забруднення Listeria також можливо на споживанні сирих креветок, які можуть викликати смертельне отруєння крові та інші інфекції для вашого плоду. 

Як харчуватися Креветки безпечно під час вагітності

Хоча це краще уникати споживають креветок під час вагітності, якщо ваш лікар добре з ідеєю, ви можете споживати його час від часу. Ось кілька способів, ви можете споживати креветки безпечно під час вагітності і звести до мінімуму будь-які можливі ризики для здоров’я вашого плоду.

 • Переконайтеся, що ви готуєте креветки добре. Більшість креветок червоніють, коли приготовані в досконало, і плоть, як правило, виявляється перлинно і непрозорим.
 • Готуємо креветки прекрасно гарантуватиме, що всі потенційні інфекції Збудники будуть вбиті.
 • Це також гарна ідея, щоб заморозити креветки за 24 години до приготування it- це також буде вбивати велику кількість організмів.
 • Соління і маринування креветок, ймовірно, також зробити його більш безпечним споживати.
 • Ви можете також розглянути споживаючи копчені креветки після консультації лікаря.
 • Якщо ви готуєте ваше блюдо в духовці, нехай залишиться в залишковому теплі протягом декількох хвилин, навіть після того, як вона приготовлена.
 • Це також відмінна ідея, щоб вибрати свіжі продукти для їжі під час вагітності. Консервовані продукти пакет у великій кількості консервантів, що також може бути шкідливим для вашого дитини.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам прийняти правильне рішення, коли мова заходить про вибір їжі під час вагітності.

Як можна зробити висновок з інформації, наведеної вище, існує багато потенційно небезпечних ризиків для здоров’я, пов’язаних зі споживанням креветок і це найкраще, щоб уникнути її споживання під час вагітності.