Це безпечно їсти шоколад під час вагітності?

Шоколад абсолютно безпечний для більшості вагітних жінок-в помірних кількостях. Справді, є деякі докази того, що вживання шоколаду під час вагітності може знизити ризик прееклампсії.

Але ви не хочете переборщити це з двох причин. Номер один у тому, що їсть багато шоколаду зробить вас менш голодним для інших здорових продуктів, які необхідні для збалансованого харчування. Шоколад також має тенденцію бути високим вмістом калорій і може привести до нездорового збільшення ваги.

Друга причина полягає в тому, що шоколад містить кофеїн. Американський коледж акушерів і гінекологів рекомендує вагітним жінкам тримати їх споживання кофеїну нижче 200 міліграм (мг) в день.

Трохи шоколаду не зашкодить: поцілунки Дев’ять молочного шоколаду Херші, наприклад, містять лише близько 10 мг кофеїну. Але деякі темний шоколад містить набагато більше. Якщо пити будь-які напої з кофеїном і як закуска на шоколад, будьте обережні, ви не в кінцевому підсумку відбувається за межу.

Ви можете пропустити шоколад в цілому, якщо:

  • Маючи проблеми з контролем рівня цукру в крові
  • H’ve був діагностований гестаційний діабет
  • Ви набираєте занадто багато ваги

Хороші новини для всіх вас, майбутніх мам там: їжа 30 г шоколаду щодня під час вагітності може принести користь зростання і розвитку плоду. Цей висновок нового дослідження, нещодавно представлене на вагітність зборах 2016 року Товариства з перинатології в Атланті, штат Джорджія.

Результати дослідження можуть бути тепло вітали мам-к-бути, враховуючи довгий список продуктів, жінки сказали, щоб уникнути під час вагітності.

Хоча сам по собі шоколад – на щастя – відсутній з цього не придатний список, майбутнім матерям рекомендується проти пустощів в смачного задоволення в зв’язку з його вмістом жиру, цукру і кофеїну зміст.

Є багато переваг, які можуть прийти з помірним споживанням шоколаду, однако. Шоколад містить флавоноли – тип флавоноїдів – які були пов’язані зі зменшенням ризику серцево-судинних захворювань і зниження рівня холестерину; Чим темніше шоколад, тим більше він містить флавоноли.

Попередні дослідження також показали, що помірне споживання шоколаду під час вагітності може знизити ризик прееклампсії – де кровопостачання плода знижується через високого кров’яного тиску матері.

Проте, доктор Еммануель Буджолд, в Université Laval Квебек, Канада, зазначає, що результати дослідження, що оцінюють зв’язок між споживанням шоколаду під час вагітності та прееклампсії були суперечливими, підстьобує його і його колег, щоб дізнатися більше. І з низьким і високим флаванол шоколад може мати переваги плода.

Дослідники зарахований 129 вагітних жінок з одноплодной вагітністю, які були між гестації 11-14 тижнів.

Всі жінки мали подвійну насічку на індексі Доплер пульсації маткових артерій на початку дослідження. Індекс Доплера пульсації маткових артерій є тест, який вимірює матки, плаценти і плода кровотік, і вирізи є показником ризику прееклампсії, гіпертонії та інших можливих наслідків вагітності.

Майбутні мами були рандомізовані споживати 30 г або з низьким або високим флаванолом шоколаду щодня протягом 12 тижнів. Маткова артерія Доплера пульсації вимірювали знову в кінці 12 тижнів, а жінки були простежені, поки вони не народили.

Вчені виявили, що не було ніяких відмінностей в прееклампсії, гестаційної гіпертензії, плацентарного вазі і МТРЕ між низьким і високим флаванолом шоколадом групами.

Проте, дослідники виявили значне поліпшення в маткової артерії доплерівського пульсації серед обох груп шоколаду, припускаючи, що і з низьким і високим флавонолів шоколад може принести користь зростання і розвитку плоду.

Це поліпшення було набагато більше, ніж те, що зазвичай очікується серед населення в цілому, приміток команди.

Це дослідження показує, що шоколад може мати позитивний вплив на плаценту і зростання плоду і розвитку і ефекти, що шоколад не є виключно і безпосередньо за рахунок вмісту флаванола, »говорить д-р Буджолд.

Medical News Today попросив доктора Буджолд рекомендують вони , що вагітні жінки впадати в добовій дозі шоколаду для поліпшення плода результату. Він відповів:
    «Ми не можемо спекулювати на загальному ефекті шоколаду на ризик прееклампсії з результатів дослідження , тому що ми не маємо групи жінок , які не приймали chocolate.However попередніх епідеміологічні дослідження поряд з нашими результатами показують , що споживання темний шоколад під час вагітності може допомогти в поліпшенні функції плаценти і зниження прееклампсії «.

Він додав, що наступний крок для команди є проведення великого рандомізованого дослідження управління для того, щоб краще визначити, чи є споживання шоколаду серед вагітних жінок може знизити ризик розвитку прееклампсії та інших пов’язаних з вагітністю гіпертензивні розлади.

У нашій статті Центр знань – «Шоколад: користь для здоров’я, факти, дослідження» – надає більше інформації про те, як шоколад може бути добре для нас, а також ризики, пов’язані з його споживанням.

У листопаді минулого року, МНТ повідомив про інше дослідження, яке, ймовірно, було вітатися майбутніми матерями. Опубліковано в Американському журналі епідеміології, дослідження показує, що споживання помірної кількості кофеїну під час вагітності не впливає на інтелект потомства.

зберегти

зберегти