Симптоми вагітності Імплантація і як підтвердити його

Несвоєчасне кровотеча засмучує. Особливо так, коли ви плануєте вагітність і помітити невелике кровотеча. Але не розчарований, оскільки це кровотеча вказує на щось хороше для вас. Це може бути імплантація кровотеча, нормальний фізіологічний процес в будь-який вагітності. Це один з найбільш ранніх симптомів вагітності. Прочитайте цю посаду MomJunction, щоб дізнатися більше про імплантації, його етапи, симптоми і як ви можете підтвердити, що.

Що таке імплантація?

Імплантація (людського ембріона) є прикріплення заплідненої яйцеклітини (бластоцисти) в слизову оболонку матки, щоб рости і розвиватися. Це цілком природний процес, який відбувається через тиждень після овуляції і на ранній стадії вагітності.

Одна третина жінок відчувають імплантації кровотеча, але помилково приймають за менструації, як це відбувається в той же час вашого циклу.

Коли вона відбувається імплантація?

У більшості випадків імплантація відбувається навколо дев’яти днів після овуляції, але іноді це може статися вже в сім днів, або, як в кінці 12 днів. Таким чином, якщо овуляція відбувається на 14-й день після періоду (в середньому 28-денного циклу), імплантація може статися на 23-й день.

Під час овуляції, яєчники звільнити яйця. Коли сперма потрапляє в маткову трубу, він запліднює яйце в межах від 12 до 24 годин овуляції. Запліднена яйцеклітина, відома як зиготи, а потім переміщається вниз по матковій трубі. Протягом цього часу, зиготи примножує кілька разів, щоб сформувати бластоцисти, який входить в порожнину матки в п’ять-шість днів після запліднення. Потім імплантанти в матку через день або два. Таким чином, весь процес від запліднення до імплантації займає від шести до десяти днів. Це означає, що імплантація відбувається між 20-й і 24thday Вашого регулярного менструального циклу.

Етапи Імплантація:

Імплантації ембріона відбувається на шостий чи сьомий день після овуляції. Цей процес складається з трьох етапів:

 • На першому етапі, ембріон прикріплюється до стінки матки (підкладка ендометрія). Цей початковий етап процесу імплантації називається adplantation. На цій стадії ембріон близько п’яти до шести днів  [1] .
 • На другому етапі, запліднена яйцеклітина проникає в стінку матки, так що вона безпечна в матці. Цей процес адгезії бластоцисти до ендометрій.
 • На третьому етапі, ембріон, нарешті, вбудовує глибоко всередині стінки матки. На даний момент, яйцеклітина знаходиться в порожнині матки, а також ендометрій росте, порожнину обгорнута краще.

Симптоми вагітності Імплантація:

Кожна вагітність відрізняється, і тому симптоми імплантації. Вони також можуть відрізнятися від першої вагітності до наступних. Деякі жінки не помічають будь-яких симптомів, пов’язаних з імплантацією. Нижче перераховані можливі ознаки імплантації, які допомогли б в підтвердженні вашої вагітності.

1. Імплантація кровотеча або кров’янисті виділення:

Це один з основних симптомів імплантації, і, ймовірно, є точною ознакою вагітності. Це відбувається, коли зародок впроваджується в стінку матки. Так що, якщо ви помітили легке кровотеча або кров’янисті виділення до початку менструації, вам не доведеться турбуватися.

Але що імплантація кровотеча виглядає? Це рожеве, бідно, а не червоне і важке, як період кровотеча. Це не відповідає і не утворює тромбів. Кровотеча може бути і вимикатися і триває від декількох годин до двох днів.

2. Імплантація судоми:

Другий загальний ознака після того, як плямистість є імплантація спазми, який схожий на період судоми. Однак ці корчі м’якше і менш болючі. Отже, де ж імплантація спазми відбуваються? Ви відчуєте їх в спині і внизу живота і в останній раз протягом декількох днів. Іноді вони пов’язані з безперервними скороченнями в стінці матки. Якщо судоми серйозні і нестерпні протягом тривалого часу, рекомендується зверніться до постачальника охорони здоров’я.

3. Зміни грудей:

Незабаром після імплантації, ваше тіло починає змінюватися. Грудки зазнають змін, такі як ніжність, біль і набряк. Це пов’язано зі зміною рівня жіночих гормонів після зачаття. У деяких випадках ці зміни видно під час овуляції, а також через тиждень після овуляції.

4. Підвищення базальної температури тіла:

Базальної температури тіла (БТТ) є високим під час імплантації і може бути спосіб, щоб визначити вагітність. Ви не можете обов’язково відстежувати температуру тіла, якщо ви намагаєтеся завагітніти. Таким чином, ви повинні намітити свою денну температуру, і подивитися, якщо він росте. ББТ підвищується під час овуляції через збільшення гормону прогестерону і залишається підвищеним, коли відбувається імплантація.

5. Часте сечовипускання:

Позиви до сечовипускання збільшується протягом тижня імплантації. Ваше тіло зазнає значних змін, щоб звільнити місце для дитини. Збільшення кровопостачання тазової області чинить тиск на сечовий міхур. Це тиск збільшує позиви до сечовипускання.

6. Харчові пристрасті / відрази:

Це ще один видатний ознака імплантації. Гормони, що виробляються в результаті імплантації, як правило, змінюють любить жінку і не люблять їжу. Ви можете жадають продуктів, які ви не пробували до чи не подобаються продукти, які ви колись любили. Однак будь-які пристрасті або антипатії до їжі протягом семи днів з моменту овуляції не може розглядатися як імплантація симптом.

7. Припливи:

Вони менш загальні ознаки імплантації і тривають близько 15 хвилин, в той час імплантації. Під час імплантації, рівень гормонів швидко змінюється, викликаючи припливи. Хоча це непослідовно знак, ви все одно можете розглядати його в поєднанні з іншими симптомами.

8. цервікальногослизу:

Підвищення рівня прогестерону після імплантації викликає шийку набухати і збільшує приплив крові до нього. Крім того, залози збільшуються і гормони стимулюють залозу виробляти більше слизу шийки матки. Таким чином, слиз містить кров, тому цервікальногослизу після імплантації виглядає рожевий або коричневий колір.

Хоча наведені вище ознаки можуть визначити вагітність, ви не можете бути впевнені, що поки ви не пройти тест. Крім того, пам’ятайте, що не кожна жінка має наступні ознаки.

Як підтвердити Якщо Ваша імплантація успішною?

Єдиний спосіб, щоб підтвердити вагітність через тест на вагітність. Якщо ви помітили кров’янисті виділення, тобто імплантація кровотеча, чекати близько трьох днів і пройти тест на вагітність. Чим пізніше ви пройти тест, тим більше шансів отримати точний результат, як збільшити ваш рівень ХГЧ.

Інший спосіб підтвердження імплантації відбувається на УЗД, щоб дізнатися, якщо ембріон прикріплюється до стінки матки. Після трьох-чотирьох тижнів після імплантації, ви можете побачити плід в матці. Проте, сонограмма може зробити негативний вплив на чутливий процес імплантації і розвитку плода.

Відчувають ознаки, але отримали негативний результат тесту?

Ви можете бути з ознаками успішної імплантації, але може в кінцевому підсумку з негативними результатами випробувань. Це може бути через недостатнє ХГЧ гормону. У деяких випадках це може зайняти до десяти днів після імплантації, щоб мати достатню кількість ХГЧ в організмі, щоб дати позитивні результати. Тому, бути оптимістом і бути терплячим.

Як збільшити ваші шанси імплантації?

Два тижні після менструального циклу є стресом, якщо ви плануєте завагітніти. Підвищені рівні напруги перешкоджають зачаттю, порушуючи рівень гормонів. Таким чином, ви повинні знати способи, щоб поліпшити шанси на успішну імплантацію.

Нижче наведені практичні способи, щоб зробити вашу два тижні чекати приємною:

1. Збалансоване харчування для здорових гормональних рівнів і слизову оболонку матки:

 • Багата клітковина продукти сприяють здоровому рівню естрогену, обмін речовин і травлення. Їжте темні листові зелені, такі як Коллар, капуста або буряк зелень, насіння льону землю, замочені насіння і горіхи і цільні зерна. Є близько 28 грамів клітковини в день.
 • Супер продукти підтримують здоровий гормональний рівень. Увімкніть кокосове масло, риб’ячий жир, ягоди годжі (лопух великий) і маки (Мака перуанська) в вашому раціоні.
 • Підтримувати здоровий ріст слизової оболонки матки, приймаючи вагітності безпечні трави і крові поживні продукти. Споживайте трави, такі як гібіскус, кропива, червоний лист малини і жовтий док настої або екстракти. Кров ситні продукти включають лосось, трави годували м’ясом, соняшнику і насіння гарбуза, спіруліна і лобода.
 • Включають продукти, які підвищують температуру тіла. Коли рівні прогестерону піднімають температуру тіла також підвищується. Таким чином, теплий матка є ідеальним середовищем для підтримки нового життя. Спробуйте приймати рагу і супи з деякими зігріваючими травами, такі як кориця, імбир і кайенский перець.

2. Сформувати хороші почуття:

Ви можете мати високі очікування протягом двох тижнів чекають хороших новин. Ви перевантажені з надією і тривогою. Це може звільнити гормони стресу, які заважають вашому тіло зачаття.

Зберігати спокій протягом цього періоду. Мрія про те, щоб завагітніти, але не зробити його одержимість. Тримайте себе зайняті, і займають ті завдання, які ви любите робити. Це буде тримати свої емоції під контролем.

3. Переглянути про природні терапій, трави і добавки ви вже приймаєте:

Деякі природні методи лікування впливають на матку і тим самим запобігти імплантацію. Уникайте практики, такі як пакети нафти касторової, самофертильності масаж, Майя черевної масаж і Radiant утроби терапевтичного масла. Всі ці методи лікування є штрафом до овуляції, але не в момент імплантації.

Ви можете продовжити за допомогою акупунктури і трав’яних програм і пренатальних вітамінних добавок.

4. Візьміть достатній відпочинок і плекати себе:

В очікуванні ваших новин вагітності, ви можете часто спостерігати себе стиснувши щелепу, живіт або тримаючи плече високого, що всі ознаки стресу. Намагайтеся уникати думок і робочих місць, які змушують вас відчувати себе напруженим. Мати здорове навколишнє середовище будинку і на роботі.

 • Лягайте спати рано, і подрімати протягом дня.
 • Якщо ви в бігу або важкі вправи, перехід до швидкій ходьбі або йоги плодючості.
 • Гніздо матка, а це значить, зробити його безпечне середовище для запрошення дитини.
 • Отримати масаж, обійти зі своїми близькими, планувати для спокійної прогулянки.

5. Вірте в себе

Ви не можете завагітніти, якщо ви сумніваєтеся, ваші здібності, щоб народити дитину. Зміна мислення шаблон, і вірити в себе. Негативні думки можуть змінити гормональний баланс, впливаючи таким чином ваші шанси на здорову овуляції, імплантації та вагітності.

Позитивні афірмації, консультування та медитація допоможуть вам думати позитивно про своє тіло і внутрішньої сутності. Однак, це не відбудеться відразу. Так, бути ніжним, коли ви перейдіть на позитивний підхід.

Чому анормальная імплантація?

У рідкісних випадках деякі жінки можуть відчувати аномальну імплантацію, що призводить до втрати вагітності. Ті рідкісні обставини включають в себе:

1. Позаматкова вагітність:

Коли запліднена яйцеклітина поза шийки матки, вона називається позаматкової вагітності. Як правило, імплантація відбувається в матковій трубі, коли ембріон не може сходити до шийки. В процесі, він може іноді прикріплюються до яєчнику або черевної порожнини. Цей тип вагітності повинен бути припинений з медичної точки зору, і це може призвести до тяжких імплантації кровотечі і розриву. Він, таким чином, знижує ймовірність зачаття в майбутньому.

2. Пузирний замет:

Це відбувається, коли швидко діляться бластоцисти імплантатів себе в стінку матки, але не переростають в повноцінний ембріон. Замість того, щоб ембріон, бластоцист перетворюється в пухлину. Ви можете випробувати всі ознаки вагітності і можуть навіть отримати підтвердили результати тесту на вагітність через виробництва ХГЧ пухлинних клітин. Тільки ультразвук може визначити наявність міхура занесення.

3. Проблеми з плацентою:

Аномалії, пов’язані з плацентою, залежить від того, де відбувається імплантація. Якщо функція плаценти чинить негативний вплив, вагітність не триватиме. Плацентарні проблеми призводять до втрати вагітності, і рання втрата називається викиднем. Якщо плацентарні порушення відбуваються пізніше в вагітності, вони приводять до дострокових народження, викликаючи ускладнення для матері і дитини.

Імплантація є першим кроком вагітності. Це може бути настільки тонким, що ви можете навіть не усвідомлювати, що це сталося у вашому тілі. Але коли ваше бажання завагітніти високо, ви, як правило, відносяться всі невеликі зміни у вашому тілі до вагітності. Ключ не прагнуть отримати за результат або засмучуватися, якщо результат негативний. На наступний менструальний період не за горами!

загальні питання

Як довго імплантація кровотеча триває?

Імплантація кровотеча продовжується протягом декількох годин до двох днів. У рідкісних випадках це може тривати більше двох днів. Довжина зазвичай залежить від кількості крові, яка вивільняється в процесі імплантації ембріона, а також час, необхідний для тіла, щоб позбутися від нього.

Як довго імплантація спазми в останній раз?

Імплантація судома триває протягом п’яти хвилин. У деяких випадках, судоми триватимуть щонайменше п’ять хвилин до двох днів.

Що імплантація Судоми хочеться?

Вони подібні до легким поколювання або тягнуть болі в нижній частині живота, і почати приблизно за тиждень до менструації через. Деякі жінки можуть випробувати тільки один епізод з нього, в той час як деякі інші матимуть випадкові судоми.

Якщо корисні, не забудьте поділитися. Пишіть їх в розділі коментарів нижче.