Ознаки раку молочної залози і симптоми

Ознаки раку молочної залози і симптоми

Знаючи, як ваші груди зазвичай виглядати і відчувати себе важливою частиною здоров’я грудей. Виявлення раку молочної залози якомога раніше, дає більше шансів на успішне лікування. Але знаючи, що шукати не займає місця, які мають регулярні мамографію і інші скринінгові тести. Перевірочні тести можуть допомогти виявити рак молочної залози на ранніх стадіях, ще до появи будь-яких симптомів.

Найбільш поширений симптом раку молочної залози є новим тестом або маси. Безболісна, карамельна маса, яка має нерівні краї, більш імовірно, буде рак, але рак молочної залози може бути ніжним, м’яким, або закругленими. Вони навіть можуть бути болючими. З цієї причини, важливо мати будь-які нові маси грудей або кускові або грудей зміни перевіряється за допомогою медичних послуг досвіду в діагностиці захворювань молочної залози.

Інші можливі симптоми раку молочної залози включають:

 • Набряк всіх або частини грудей (навіть якщо не відрізняється грудка не відчувається)
 • Роздратування шкіри або брижі
 • Груди або соска біль
 • Ніпель ретракция (поворот всередину)
 • Почервоніння, шорсткість, або потовщення соска або шкіри грудей
 • Ніпель розряду (крім грудного молока)

Іноді рак молочної залози може поширитися на лімфатичні вузли під пахвами або навколо ключиці і викликати пухлину або набряк там, навіть до того, як оригінальна пухлина в тканини молочної залози є досить великий, щоб почуватися. Набрякання лімфатичних вузлів також повинні бути перевірені лікарем.

Хоча будь-який з цих симптомів можуть бути викликані іншими, ніж рак молочної залози речі, якщо у вас є, вони повинні бути доведені до медичних послуг, так що він або вона може знайти причину.

Тому що мамографія не знаходить кожен рак молочної залози, це важливо для вас, щоб бути в курсі змін у вашій грудей і знати ознаки і симптоми раку молочної залози.

Що таке рак молочної залози?

Починається від раку молочної залози , коли клітини молочної залози починають рости з – під контролю. Ці
клітини зазвичай утворюють пухлини , які часто можна побачити на рентгені або повсть у вигляді
грудки. Пухлина злоякісна (рак) , якщо клітини можуть рости в (вторгнення)
навколишні тканини або поширення (метастазировать) у віддалені ділянки тіла. Грудної
рак зустрічається майже виключно у жінок, але чоловіки можуть отримати рак молочної залози теж.

Клітини в майже будь-якій частині тіла можуть стати раком і можуть поширюватися на інші ділянки
тіла.

Де рак молочної залози починається

Рак молочної залози може початися з різних частин грудей. Більшість випадків рак молочної залози починається в трубочках, які несуть молоко до соска (протоковая раку). Деякі починають в залозах, які роблять грудне молоко (лобулярні раки). Є також і інші види раку молочної залози, які є менш поширеними.

Невелика кількість раків починають в інших тканинах в молочній залозі. Ці пухлини називаються саркоми і лімфоми і дійсно не думали, як рак молочної залози.

Хоча багато видів раку молочної залози може викликати пухлину в грудях, не всі роблять. Там
є інші симптоми раку молочної залози , ви повинні дивитися і повідомляти в медичних
послуг.

Важливо також розуміти , що більшість грудок грудей не рак, вони є доброякісними.
Доброякісні пухлини молочної залози є ненормальні нарости, але вони не поширюються за межі
молочної залози , і вони не є небезпечними для життя. Але деякі доброякісні грудочки грудей може
збільшити ризик жінки захворіти на рак молочної залози. Будь-яка груди кусковий або зміна
має бути перевірено лікарем , щоб визначити , чи є вона доброякісної
або рак , і чи може це вплинути на майбутній ризик розвитку раку.

Як рак молочної залози спреди

Рак молочної залози може поширитися , коли ракові клітини потрапляють в кровоносну систему або лімфи і
переносяться в інші частини тіла. 

Лімфатична система являє собою мережу лімфатичних (або лімфатичні судин) , знайдених по всьому тілу. Лімфатичні судини несуть лімфу і з’єднати лімфатичні вузли. Лімфатичні вузли невеликі, бобовідние колекції клітин імунної системи. Лімфатичні судини схожі на маленькі вени, за винятком того, що вони несуть в собі прозору рідину під назвою лімфа (замість крові) від грудей. Лімфатичний містять тканинну рідину і відходи, а також імунну з ystem клітини. Клітини раку грудей можуть ввести лімфатичні судини і починають рости в лімфатичних вузлах. Більшість лімфатичних судин стоку грудей в:

 • Лімфатичні вузли під рукою (пахвові вузли).
 • Лімфатичні вузли навколо ключиці (надключичні і підключичні лімфатичні вузли)
 • Лімфатичні вузли всередині грудної клітини поблизу грудини (внутрішні грудні лімфатичні вузли)

Якщо ракові клітини поширилися в лімфатичних вузлах, існує висока ймовірність того, що клітини можуть пройшли через лімфатичну систему і поширення (метастазування) в інші частини вашого тіла. Чим більше лімфатичних вузлів з клітинами раку молочної залози, тим більша ймовірність того, що рак може бути знайдений в інших органах, а також. Через це, знаходячи рак в одному або декількох лімфатичних вузлів, часто впливає на ваш план лікування. Як правило, операція з видалення одного або декількох лімфатичних вузлів необхідно буде знати, чи поширився рак.

Проте, не всі жінки з раковими клітинами в лімфатичних вузлах розвиваються метастази, і деякі жінки не мають ракових клітин в лімфатичних вузлах, а потім розвиваються метастази.

Яким Рак молочної залози форма?

Зміни або мутація в ДНК можуть привести нормальні клітини молочної залози , щоб стати раком. Деякі ДНК
зміни передаються від батьків (спадковий) і може значно збільшити
ризик розвитку раку молочної залози. Інші пов’язані з образом життя фактори ризику, такі як то , що ви їсте і скільки ви тренуєтеся, може збільшити ймовірність розвитку раку молочної залози, але це ще не відомо точно , як деякі з цих факторів ризику викликати нормальні клітини , щоб стати рак. Гормони , здається, грають роль в багатьох випадках раку молочної залози, але тільки , як це відбувається, до кінця не вивчено.

Наслідуваний і придбані мутації ДНК

Нормальні клітини молочної залози стають через зміни (мутації) в ДНК. ДНК є хімічною речовиною в кожному з наших клітин, що робить наші гени. Гени є інструкції про те, як функціонують наші клітини. Деякі мутації ДНК успадковується або передається вам від ваших батьків. Це означає, що мутації в кожній клітині вашого тіла, і деякі мутації можуть значно збільшити ризик деяких видів раку. Вони викликають багато раків, які працюють в деяких сім’ях.

Але більшість змін ДНК, пов’язані з раком молочної залози засвоюються. Це означає, що зміна відбувається в клітинах грудей протягом життя жінки, а не будучи у спадок. Придбані зміни ДНК відбуваються з плином часу і тільки в клітинах раку молочної залози, а не в кожній клітині тіла.

Мутировавшая ДНК може привести до мутантним генам. Деякі гени контролюють, коли наші клітини ростуть, діляться на нові клітини, і вмирають. Зміни в цих генах пов’язані з раком.

онкогени

Гени, які прискорюють поділ клітин, називаються онкогени.

Протоонкогени гени , які зазвичай допомагають клітинам рости. Коли прото-онкогенів мутує
(зміни) або занадто багато копій цього, він стає «поганим» ген , який може залишитися включений або активований , коли це не повинно бути. Коли це станеться, клітина виростає з -під контролю і робить більше клітин , які ростуть з – під контролю. Це може привести до раку. Це поганий ген називається онкоген.

Подумайте про клітці як автомобіль. Для автомобіля, щоб працювати належним чином, повинні існувати способи контролю, як швидко він іде. Прото-онкогенів зазвичай функціонує таким чином, що дуже схоже на педаль газу. Це допомагає контролювати, як і коли клітина росте і вододіли. Онкоген, як педаль газу, який застряг вниз, що призводить клітину до поділу з-під контролю.

гени придушення пухлини

Гени супресори пухлини нормальні гени, які уповільнюють ділення клітин, ремонт помилок ДНК, або сказати, коли клітини померти (процес, відомий як апоптоз або запрограмована загибель клітин). Коли гени-супресори пухлин не працюють належним чином, клітини можуть рости з-під контролю і зробити більше клітин, які ростуть з-під контролю, що може привести до раку.

Ген-супресор пухлин, як педалі гальма на автомобілі. Як правило, вона зберігає клітини від поділу занадто швидко, так само, як гальмо утримує автомобіль занадто швидко. Коли щось піде не так з геном, такі як мутації, то «гальма» не працюють, і поділ клітин може вийти з-під контролю.

Спадкові зміни гена

Деякі спадкові мутації ДНК (зміни) можуть значно збільшити ризик
розвитку деяких видів раку і пов’язані з багатьма з раків , які працюють в
деяких сім’ях. Так , наприклад, гени BRCA (BRCA1 і BRCA2) є гени – супресори пухлин. Коли один з цих генів змін, він більше не пригнічує аномальний ріст клітин, а також рак є більш схильний до розвитку. Зміна в одному з цих генів може бути передано від одного з батьків.

Жінки вже почали користуватися досягненнями в розумінні генетичної основи
раку молочної залози. Генетичне тестування може виявити деякі жінки , які успадкували
мутації в генах BRCA1 або BRCA2 пухлина супресорів (або рідше в інших генів , таких як PTEN або TP53). Ці жінки можуть потім вжити заходів , щоб знизити ризик розвитку раку молочної залози і плани , щоб шукати зміни в їх грудях , щоб допомогти знайти рак на ранній, більш виліковної стадії.

Мутації в генах супресорів пухлин, таких як гени BRCA вважається «високої пенетрантностью», тому що вони часто призводять до раку. Хоча багато жінок з високою пенетрантностью мутації хворіють на рак, більшість випадків раку (включаючи рак молочної залози) не викликані такого роду мутації.

Найчастіше, низька пенетрантность мутація або варіація генів є фактором у розвитку раку.
Кожен з них може мати незначний вплив на рак , що відбуваються в одній людині, але загальний ефект на населення може бути великим , тому що мутації є загальними, і люди часто мають більш ніж один в той же самий час. Гени , що беруть участь можуть впливати такі речі , як рівень гормонів, обміну речовин, або інших речей , що фактори ризику впливу на рак молочної залози. Ці гени можуть викликати більшу частину ризики розвитку раку молочної залози , який проходить в сім’ях.

Придбані зміни гена

Більшість мутації ДНК , пов’язані з раком молочної залози відбуваються в клітинах грудей під час жінки
життя , а не будучи по спадку. Ці придбані мутації онкогенів і / або генів – супресорів пухлин може бути результатом інших факторів, таких як радіація або викликають рак хімічних речовин. Але до сих пір причини більшості придбаних мутацій , які можуть привести до раку молочної залози до сих пір невідомо. Більшість випадків раку молочної залози має кілька придбаних мутацій генів.

Тести Точковий придбані зміни генів може допомогти лікарям більш точно прогнозувати перспективи
(прогноз) для деяких жінок з раком молочної залози. Наприклад, тести можуть виявити жінок , у яких рак молочної залози клітини мають занадто багато копій онкогена HER2. Ці пухлини мають тенденцію зростати і поширюватися швидше. Є препарати , які націлені на ці зміни клітин раку і поліпшити результати для пацієнтів.

Як часто зустрічається рак молочної залози?

Рак молочної залози є найбільш поширеною формою раку у американських жінок, за винятком раку шкіри.

оцінки за поточний рік для раку молочної залози

Оцінки Американського онкологічного товариства раку молочної залози в Сполучених Штатах на
2017 рік є: 

 • Про 252710 нових випадків інвазивного раку молочної залози діагностується у жінок. 
 • Про 63410 нових випадків раку на місці (СНД) буде діагностовано (CIS є неінвазивний і є найбільш ранньою формою раку молочної залози). 
 • Про 40610 жінок помирають від раку молочної залози.

Тенденції захворюваності на рак молочної залози

В останні роки показники захворюваності були такими ж білими і афро-американських жінок. Рак молочної залози частіше зустрічається у цих жінок, в порівнянні з жінками інших рас / національностей.

Тенденції смертності від раку молочної залози

Рак молочної залози є другою провідною причиною смерті від раку у жінок. (Тільки рак легенів вбиває більше жінок щороку.) Імовірність того, що жінка помирає від раку молочної залози становить близько 1 в 37 (близько 2,7%).

Показники смертності від раку молочної залози знизилися з 1989 по 2007 р З 2007 р показники смертності раку молочної залози були стійкі у жінок молодше 50 років, але продовжували знижуватися у літніх жінок.

Ці скорочення, як вважають, є результатом пошуку раку молочної залози раніше через скринінг і підвищення інформованості, а також більш ефективних методів лікування.

Ті, що вижили раку молочної залози

В даний час існує більше 3,1 мільйона раку молочної залози вижили в Сполучених Штатах. (Це включає в себе жінка досі проходять лікування і ті, хто закінчив лікування).

Виживання обговорюється в розділі про виживання раку молочної залози стадії.

Що нового в грудях Cancer Research?

Дослідники у всьому світі працюють, щоб знайти більш ефективні способи профілактики, виявлення і лікування раку молочної залози, а також поліпшити якість життя хворих і постраждалих.

Рак молочної залози в даний час вивчаються в багатьох медичних центрах по всьому світу. Деякі з багатьох активних областей досліджень включають в себе:

 • Рак молочної залози Причини
 • Зниження ризику розвитку раку молочної залози
 • управління DCIS
 • Нові лабораторні тести для раку молочної залози
 • Нові тести відображення для раку молочної залози
 • Лікування раку молочної залози

Причини раку молочної залози

Дослідження продовжують розкривати чинники способу життя і звички, а також успадковані гени, які впливають на ризик розвитку раку молочної залози. Ось кілька прикладів:

 • Кілька досліджень дивляться на ефект фізичних вправ, збільшення ваги або втрати, і дієти на ризик.
 • Дослідження щодо раціонального використання генетичного тестування для BRCA1 і BRCA2 мутацій продовжують в швидкому темпі.
 • Вчені досліджують, як загальні варіації генів (невеликі зміни в генах, які не настільки значні, як мутація) можуть впливати на ризик раку молочної залози. варіанти генів, як правило, мають лише незначний вплив на ризик, але взяті разом вони потенційно можуть мати великий вплив.
 • Можливі причини раку молочної залози в навколишньому середовищу також отримали більше уваги в останні роки. У той час як більша частина науки по цій темі все ще перебуває на ранніх стадіях, це є областю активних досліджень.
 • Великий, довгострокове дослідження фінансувалося Національним інститутом екологічних наук охорони здоров’я (NIEHS) зараз робиться, щоб допомогти знайти причини раку молочної залози. Відомий як сестра дослідження, він вступив 50000 жінок, у яких є сестри з раком молочної залози. Це дослідження буде слідувати цим жінкам, по крайней мере, 10 років і збирати інформацію про генах, спосіб життя і фактори навколишнього середовища, які можуть викликати рак молочної залози. Відгалуження сестра дослідження, дві сестри дослідження, розроблений, щоб подивитися на можливі причини раннього початку раку молочної залози.

Зниження ризику розвитку раку молочної залози

Дослідники продовжують шукати ліки, які можуть допомогти знизити ризик розвитку раку молочної залози, особливо у жінок, які піддаються високому ризику.

 • препарати гормонозаместительной терапії, як правило, використовуються для лікування раку молочної залози, але деякі з них можуть також допомогти запобігти його. Два препарату, тамоксифен і ралоксифен, вже затверджені для цієї мети, хоча побоювання з приводу побічних ефектів обмежують їх використання. Інгібітори ароматази, такі як екземестан, анастрозола і летрозола Вивчаються також для зниження ризику розвитку раку молочної залози.
 • Багато інші препарати також вивчаються як способи, щоб допомогти зменшити ризик раку молочної залози.
 • Інші клінічні випробування дивлячись на зниження раку молочної залози, як ненавмисна ефект лікарських засобів, які використовуються з інших причин. Препарати включають в себе бісфосфонати інтерес (препарати для остеопорозу), інгібітори ЦОГ-2, нестероїдні протизапальні препарати і статини (використовується для зниження рівня холестерину).
 • Біологічно активні добавки також вивчаються, щоб побачити, якщо вони можуть знизити ризик розвитку раку молочної залози. До них відносяться лінолева кислота, фолієва кислота, омега-3 жирні кислоти, а також вітаміни В6 і D. Хоча деякі людські дослідження цих добавок були завершені, дуже мало було опубліковано в доступній медичній літературі до теперішнього часу.

Цей тип досліджень займає багато років. Це може бути якийсь час, перш ніж змістовні результати на будь-якому з цих з’єднань доступні.

управління DCIS

У протоковой карциноми (DCIS), аномальні клітини тільки в верхніх шарах клітин в протоках всередині грудей і не захоплена глибше. У деяких жінок, DCIS перетворюється в інвазивний рак молочної залози, а іноді і область DCIS містить інвазивний рак. У деяких жінок, проте, клітини просто залишаються в протоках і ніколи не втручаються глибше або поширився на лімфатичні вузли або інші органи. Невизначеність про те, як буде вести себе DCIS може зробити це важко вибрати найкраще лікування. Дослідники шукають способи, щоб допомогти з цими проблемами.

Дослідники вивчають використання комп’ютерів і статистичних методи для оцінки ймовірності того, що жінки DCIS стане інвазивних. Рішення допомагає ще один підхід. Вони запитують жінку з питаннями DCIS, які допомагають їй вирішити, які фактори (наприклад, виживання, запобігання рецидивам і побічних ефектів), вона вважає найбільш важливим у виборі лікування.

Ще одне недавнє напрямок досліджень і дискусій серед фахівців раку молочної залози є те, що підкреслює зміна назви DCIS до одного, що це не інвазивний рак може допомогти деяким жінкам уникнути надмірно агресивне лікування.

Нові лабораторні тести

Тести на циркулюючі пухлинні клітини (CTCs)

Дослідники виявили, що у багатьох жінок з раком молочної залози, клітини можуть відриватися від пухлини і потрапляють в кров. Ці циркулюючі пухлинні клітини можуть бути виявлені за допомогою чутливих лабораторних тестів. Хоча ці тести можуть допомогти передбачити, які пацієнти можуть мати рак молочної залози, який поширився за межі молочної залози (метастатичної хвороби), не ясно, що використання цих тестів можна сказати, чи буде рак повернеться після лікування (рецидивувати) або допомогти пацієнтам живуть довше.

Нові тести відображення

Нові методи візуалізації в даний час вивчаються для оцінки змін молочних залоз, які можуть бути на рак.

Scintimammography (молекулярна візуалізація молочної залози)

У цьому тесті, злегка радіоактивний препарат називається трейсер вводять в вену. Трасуючий надає клітку раку молочної залози і виявляються з допомогою спеціальної камери.

Цей метод ще вивчається, щоб побачити, якщо це буде корисно в пошуку раку молочної залози. Деякі лікарі вважають, що це може бути корисним в пошуку на підозрілих ділянках, знайдених регулярної мамографії, але його точна роль досі неясно. В даний час дослідження спрямоване на вдосконалення технології та оцінки її використання в конкретних ситуаціях, наприклад, в густих грудей молодих жінок.

лікування

Oncoplastic хірургія

Грудне органозберігаючих операцій (лампектоміі або часткова мастектомія) , часто можуть бути використані для ранньої стадії раку молочної залози. Але для деяких жінок, це може привести до грудей різного розміру і / або форми. Для більших пухлин, не може бути навіть можливо, і мастектомія може знадобитися замість цього. Деякі лікарі вирішують цю проблему шляхом об’єднання хірургії раку і пластична хірургія методи, відому як oncoplastic хірургії . Це , як правило , включає в себе зміни форми грудей під час початкової операції, наприклад, робити часткову реконструкцію грудей після грудного збереження операції або повної реконструкції після мастектомії. Oncoplastic хірургія може означати працювати на інших грудей , а також , щоб зробити груди більш схожими.

Адресні препарати терапії

Адресні терапії представляють собою групу лікарських засобів, які спеціально спрямовані зміни генів в ракових клітинах, які допомагають клітинам рости і поширюватися. Нова цільова терапія вивчається для використання проти раку молочної залози, в тому числі:

Інгібітори PARP: Ці препарати, швидше за все, буде корисний проти раку , викликаним BRCA мутацій, і показали деяке обіцянку в лікуванні деяких видів раку молочної залози. Подальші дослідження проводяться з метою визначити , коли ці препарати можуть бути найбільш корисні.

Анти-ангіогенез препарати: для лікування раку рости, кровоносні судини повинні розвиватися , щоб живити ракові клітини. Цей процес називається ангіогенез. Блокування ангіогенезу може виявитися корисним в лікуванні раку молочної залози. Деякі препарати проти ангіогенезу проходять випробування в клінічних випробуваннях.

Інші цільові препарати: Інші потенційні цілі для нових ліків раку молочної залози були виявлені в останні роки. Препарати на основі цих цілей в даний час вивчаються, але більшість з них ще знаходиться на ранніх стадіях клінічних випробувань. Там особливий дослідницький інтерес до таргетних препаратів для лікування потрійного негативного раку молочної залози.

Кость-спрямоване лікування

При раку молочної залози поширюється, вона часто йде в кістки. Деякі ліки можуть допомогти в лікуванні поширення раку в кістки, і навіть можуть допомогти запобігти цьому. Дослідження розглядають якісь з цих препаратів може допомогти інші методи лікування раку працює краще.

Дослідники шукають нові ліки для лікування раку молочної залози, який поширився на кістки. Вони також шукають способи, щоб визначити і націлені на маркери, які впливають на оборот кістки.

побічні ефекти лікування

Пізні і довгострокові побічні ефекти різних видів лікування раку молочної залози є ще однією активною областю досліджень. Дослідження, дивлячись на те, що побічні ефекти, а також про те, як управляти ними.