Коли немовлята перекидання?

Щасливе час з дитиною, в той час як перевертання в перший раз, як правило, стає несподіванкою, як для дитини, і її батьків, не дивуйтеся, якщо коченню від животика до спини незабаром стає одним з вашого малюка улюблених трюків. Чи знаєте ви, як правило, коли у дитини перевертатися? З ростом сили в руках, спині і шиї, дитина починає відкривати нові способи переміщення її тіло, прокатка включено. Обов’язково, щоб тримати її в безпеці на пеленальном столі і в інших місцях, де всі ці захоплюючі нові кроки можуть привести до падіння або інших небезпек.

Коли немовлята перекидання?

Деякі новонароджені фактично згорнути на одну сторону, щоб спати в їх перші дні, але більшість дітей, здається, втрачають здатність згорнути на бік незалежно один від одного протягом першого місяця. До 4-х місяців, ваш малюк розвине достатню міцність верхньої частини тіла, щоб використовувати свої руки, щоб просунути себе і більш від положення живота вниз до її спині, як правило, ненавмисним результатом одного зі своїх міні-віджимання під час животик час. (Вона навіть може продемонструвати цю здатність вже в 3-х місяців). До 6 місяців, більшість дітей освоїли не тільки рулон живота до спини, а й зворотний повернення до живота маневр.

Як допомогти дитині при перекиданні

Переконавшись ваша дитина отримує багато часу животика допомагає їй побудувати сили в спині, шиї і руках, що вона потрібна для великого поштовху до перекидання. Ви хочете, щоб час початку животика вже в першому тижні, настілки немовляти особа вниз через коліна протягом декількох хвилин під час оповіщення стережуть періодів. По ходу першого місяця дитини, допомогти ваш маленький дослідник працювати свій шлях до 15 до 20 хвилин на животику кожен день (завжди під пильним оком). Якщо ваша дитина дійсно обурюватися про те, на її живіт, почніть з більш короткими сесіями часу животика – один на п’ять хвилин будуть робити трюк – і будувати поступово довше сесії животика-гри.

Мат діяльності дражливий іграшки є великим стимулом для надання допомоги вашій дитині навчитися перевертатися. Спробуйте помістити деяку «живіт приманку» поруч, щоб вона могла тягнутися до нього, що допоможе їй побудувати силу рук, а також може призвести до бічного рулону. (На півдорозі!) Дотримується ніжного ролу з боку в бік, а потім на її назад дозволяє показати вашу цукерку, як це робиться – або опуститися на підлогу з нею, щоб показати ще кілька прокатку маневрів самостійно.

Що не турбуватися про 

Після того, як ваша дитина починає мотався з черева до спини і від задніх до живота, ви можете виявити, що вона починає перекидання в своєму ліжечку вночі теж. Це не є причиною для занепокоєння, хоча експерти рекомендують, щоб ви продовжували ставити дітей спати на спині, навіть якщо вони не залишаються в такому положенні всю ніч. Тому що ваш маленький один розробив силу і рухливість, щоб котитися на її животик, вона також розробила здатність відчувати проблеми, коли вона спить – це значить, що вона набагато менше шансів потрапити в пастку в положенні, де скомпрометовані її подих. Після 6-місячного віку, вона також повз ступені високого ризику СРДС, пік якого, коли дитина знаходиться в межах від 2 до 4-х місяців до звужені.

Якщо ви дійсно стурбовані ваша дитина перекидання спати на животі, ви можете спробувати закласти ваш маленьку один вниз в своєму ліжечку на спині або на боці з однією з її витягнутих рук. Таким чином, якщо вона котиться, це швидше за все, буде на боці з її руки в передній частині грудей, – і тоді вона буде трохи менше шансів повністю згорнути на її живіт, тому що вона засовує цю руку під нею.

Пам’ятайте також, що всі діти потрапили етапи розвитку, як перевертання в своєму власному темпі, і в свій час. Це може зайняти кілька тижнів часу животика, перш ніж ваша дитина отримує навик штовхаючи на передпліччях і прокатки на спину і кілька тижнів більше, перш ніж вона з’ясовує, як заправити її руку під її тіло або поверх її голови, щоб відкотити на неї живіт. Просто дайте їй багато можливостей для практики, бажано на ковдру або килимок, який буде пом’якшувати іноді (і, на жаль, неминучі) башка-Бонк на підлозі. І обов’язково пропонують багато похвали, оплесків і заохочення, коли ваш маленький один, нарешті, робить свій перший фліп.

Що далі для дитини

Після того, як дитина отримує навик перевертання і піднявши голову, вона скоро буде сидіти вгору – спочатку рукою від вас, то без сторонньої допомоги. Звідти вона може почати повзати, або навіть пропустити стоячи, а потім ходити на своїх власних ногах.