Безпечно Їжте тунець під час вагітності? Це здорове харчування.

Звичайно, ви можете з’їсти тунець той час як вагітність, але постарайтеся обмежити кількість тунця ви їсте під час вагітності. Те ж саме відноситься, коли ви годуєте грудьми або намагається для дитини.


Рекомендується, щоб ви їсте не більш, ніж на наступний щотижня:

  • чотири середніх банок тунця (з осушеної масою 140г, або 5 унцій, в банку) або
  • два свіжих тунця стейки (вагою близько 170 г, або 6oz, сирі або 140g при варінні)

Причина цих обмежень є те , що тунець містить ртуть, яка не зашкодить вам, але занадто багато може завдати шкоди вашій дитині розвиток нервової системи. Тунець може також містити забруднювачі навколишнього середовища , такі як діоксини та поліхлоровані біфеніли (ПХБ). Коли з’їдено в протягом тривалого періоду часу, вони можуть накопичуватися в організмі, і може перешкоджати розвитку вашої дитини.

Проте, свіжий тунець є жирна риба , яка має великі поживні переваги , якщо ви залишаєтеся в рамках вищевказаних принципів.

Важливо розрізняти свіжого тунця і консервованого тунця. Хоча обидва гарні , щоб поїсти в рекомендованих межах, свіжий тунець набагато краще для вас і вашої дитини. Це упаковано білка, вітаміни і мінерали, а також є хорошим джерелом незамінних омега-3 жирних кислот, які мають важливе значення для розвитку мозку дитини.

Консервований тунець по – , як і раніше добре для вас в помірному кількостях , але має меншу кількість омега-3 жирні кислоти , ніж свіжий тунець з – за процес консервування. Якщо ви вирішили піти на консервований тунець, подивіться на один без додавання солі. Можна також полоскати тунець в протягом декількох хвилин , щоб ще більше знизити вміст натрію.

Так само , як тунець, інша жирна риба може містити ті ж забруднювачі навколишнього середовища. Рекомендується , щоб ви не їсте більше , ніж дві порції будь-якого виду жирної риби в тиждень під час вагітності. Так що, якщо ви заправлені в деяких смачні лосось, сардини або макрель, вам потрібно додатково обмежити кількість тунця у вас є на цьому тижні.

Для отримання додаткової інформації , щоб допомогти вам уникнути перевищення обмежень на жирній рибі, перевірити нашу статтю на інших видах риби і морепродуктів у час вагітності.

ПРО Консервований тунець?

ТАК, каже акушер-гінеколог Карен Філкінсом, доктор медичних наук, науковий співробітник Американського коледжу медичних генетиків і член Тератологія суспільства.

Консервований тунець риба з підвищеним рівнем ризику, але це безпечно вживати в їжу до тих пір, як це не ваш головне джерело їжі і споживається в обмежених кількостях. Ризик ртуті є кумулятивним, тому випадкова порція тунця не збирається заподіяти шкоди вашій дитині.

Риба є дуже важливою частиною раціону вагітної жінки – це повно білка, омега-3 жирних кислот та інших поживних речовин, які мають захисне значення для плода і може фактично врівноважити вплив ртуті та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище. Проте, щоб звести до мінімуму ризик, обмежити споживання консервованого тунця і інших великих хижих риб на 6 до 12 унцій в тиждень; вибрати дрібну рибу в інший час. (Всі великі хижі риби, такі як акула і риба-меч, мають більш високий ризик бути забруднена ртуттю.)

Також переконайтеся, що ваша риба приходить з безпечних вод. Уряд регулює комерційну рибну промисловість, так риби продаються через супермаркети і ресторани, як правило, безпечні. Якщо ви хочете з’їсти рибу, яка не була спіймана на комерційній основі, зв’яжіться з місцевим відділенням Агентства з охорони навколишнього середовища або Департаменту охорони здоров’я, щоб переконатися, що вода була взято з безпечна.

Нарешті, майте на увазі, що вся ця проблема стосується співвідношення ризиків і вигод: Коли ми називаємо щось безпечне або небезпечно? Ніщо не є абсолютно безпечним – навіть повітря, яким ми дихаємо, може бути небезпечний в рази. Ми можемо боятися так багато речей в нашому середовищі, але ми завжди повинні зважити всі ризики і вигоди.

НІ, говорить Жан Халлоран, директор політичних ініціатив харчових в Союзі споживачів в Йонкерсі, Нью-Йорк

Ми вважаємо, що вагітні жінки повинні уникати консервованого тунця. Проблема полягає в тому, що різні банки мають різні рівні ртуті – деякі з них до семи разів більше, ніж в середньому може. Якби не було такої дисперсії, ми могли б придумати прийнятне споживання під час вагітності – такі, як 12 унцій шматка світла в тиждень, так як рекомендують деякі фахівці.

В середньому, порція світла тунця має одну третину, як багато ртуті (0,12 частин на мільйон) у вигляді твердої речовини білого альбакора (0,35 частин на мільйон), так що, як правило, вважається більш безпечним. Але, як ми вже повідомляли, у випуску Consumer Reports, июль 2006, дані США харчових продуктів і медикаментів показують випадкові рівні близько 0,85 частин на мільйон в обох шматка світла і твердого білого тунець. На цьому рівні ми стурбовані безпекою плода – серйозні проблеми можуть виникнути, якщо ви повинні були мати раптову високу дозу ртуті в той час, коли мозок або нервова система розвивається.

Ми не хочемо бути панікер, і це не кінець світу, якщо ви їсте один баночку тунця. Але ми хочемо жінок, щоб дати своїм дітям найкращий старт, і так як ми не знаємо, які банки буде містити ті 0,85 частин на мільйон ртуті, ми вважаємо, що краще уникнути цієї риби взагалі. Вагітні жінки повинні уникати акула, риба-меч, королівська макрель і Кафельников, оскільки вони також часто дуже високим вмістом ртуті. Для здорових альтернатив, спробуйте дикий лосось (вирощені на фермах сорт може містити високі рівні ПХБА), креветка, тилапию і молюск.